У Єгипті знайшли стародавні могили з доісторичних часів

У Єгипті знайшли стародавні могили з доісторичних часів

11:01 Квітень 29, 2021

Історія 890 3 хвилини

Magyar

У могилах, розкопаних нещодавно археологами Єгипту, були виявлені знахідки трьох цивілізацій.

У нижньоєгипетській мухафазі Дакахлія в дельті Нілу археологи знайшли 110 поховань з трьох різних епох Стародавнього Єгипту, зокрема доісторичні місця поховань, повідомило міністерство туризму та археології країни.

«Це відкриття ще більше збагачує наші знання про історію Стародавнього Єгипту, оскільки знахідки походять від трьох різних цивілізацій», – каже Мустафа Вазірі, генеральний секретар Вищої археологічної ради країни.

Знахідки належать до донастичного віку, який в історії Єгипту був періодом до появи епохи династій (6000–3150 до н.е.), періоду Нагада III, останньої фази культури Нагади між 3200 та 3000 роками до н.е., та другого перехідного віку (1782–1570), коли Стародавнім Єгиптом правили гіксоси.

الكشف عن ١١٠ مقبرة بمنطقة كوم الخلجان بالدقهلية نجحت البعثة الأثرية العاملة في منطقة آثار الدقهلية برئاسة الدكتور سيد…

Posted by ‎Ministry of Tourism and Antiquities وزارة السياحة والآثار‎ on Tuesday, April 27, 2021

Завдяки розкопкам, проведеним єгипетською археологічною місією на місці стародавнього поселення в районі Ком аль-Хальджан у північно-східній частині дельти Нілу, науковці відкрили 68 могил, що датуються епохою Мааді-Буто, п’ять – періодом Нагада III, 37 – часом панування гіксосів.

За словами вчених, більшість поховань гіксоської епохи (31 із 37-ми) є прямокутними ямами завглибшки від 20 до 85 сантиметрів. Померлих укладали головою на захід у витягнутому положенні горілиць.

Археологи знайшли на цьому місці, де й донині тривають розкопки, також глиняні горщики, амулети, скарабеї, вирізані в кам’яному посуді, кам’яні знаряддя праці та сережки.

Джерело: origo.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня