Працівники, які прокладали газопровід, знайшли 800-річні муміфіковані трупи

Працівники, які прокладали газопровід, знайшли 800-річні муміфіковані трупи

20:55 Вересень 29, 2021

Історія 5771 2 хвилини

Magyar

У Перу під час прокладання газопроводу робітники виявили гробницю з останками 8 осіб віком приблизно 800 років, передає портал France24. Серед тіл були трупи дорослих і дітей, а біля них знаходилися музичні інструменти та залишки їжі.

Під час будівництва газопроводу в Перу були виявлені муміфіковані останки 8 осіб, залишки похоронної трапези та інші артефакти. Відзначається, що поховання цих людей сталося приблизно 800 років тому. Їх поклали в гробницю з музичними інструментами й продуктами.

Тіла дорослих і дітей були загорнуті в матеріал рослинного походження. Усі вони були жителями древнього міста Чілка, розташованого приблизно за 60 км на південь від Ліми.

«Це важлива знахідка, яка може стати серйозним джерелом інформації про доіспанську окупацію Перу», – заявив виданню AFP один із експертів.

Ця знахідка для працівників газової компанії вже не перша. У 2018 році в місті Чілка вони виявили 30 тіл, похованих сотні років тому.

Джерело:  (hvg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня