4500 років тому було описано, як будували Велику єгипетську піраміду

4500 років тому було описано, як будували Велику єгипетську піраміду

13:36 Березень 5, 2024

Історія 1541 3 хвилини

Magyar

Напевно, одна з найбільш суперечливих тем у будь-якій суспільній дискусії це питання про те, хто побудував єгипетські піраміди і піраміди майя. Воно викликає багато розбіжностей у поглядах, адже, на думку прихильників теорій змови, єгипетські піраміди є безсумнівним доказом того, що до їхнього будівництва були причетні іноземні цивілізації або принаймні дуже розвинені цивілізації, інакше єгиптяни не змогли би впоратися з цим завданням тисячі років тому.

Незалежно від того, скільки доказів з’являється, багато людей залишаються непохитними у своїй точці зору, тому завжди дуже хвилююче, коли наука знаходить свідчення того, як були побудовані ці гігантські споруди. Для одних це нова тема для дискусії, для інших – достатній доказ. Вічна суперечка не вирішується, але це тема, яку варто розвивати.

Як могли бути побудовані ці монументальні споруди?

Знайдено піраміду смерті, навіть археологи шоковані жахіттями, що приховувалися сотні років

Захи Хавасс, видатний археолог Єгипту, називає 4500-літні документи найбільшим відкриттям ХХІ століття. Це одні з найстаріших коли-небудь знайдених аркушів паперу, які дають уявлення про життя в Єгипті за часів правління фараона Хуфу. У «щоденнику» єгипетського майстра-будівельника йдеться про те, як велетенське каміння спускали вниз серією спеціально прокладених каналів, а потім котили за допомогою дерев’яних колів.

Документ описує процес, що тривав кілька місяців, включно з чотирма днями, протягом яких вапняк транспортували з місця видобутку до піраміди водою.

Джерело:  (promotions.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня