Про життєвий та творчий шлях  закарпатського художника Федора Манайло. ВІДЕО

Про життєвий та творчий шлях закарпатського художника Федора Манайло. ВІДЕО

20:49 Травень 22, 2020

Історія 1655

У цьому будинку жив та працював народний художник України, один із засновників закарпатської школи живопису Федір Манайло (1910 – 1978 рр.) 9 лютого 1981-го року тут відкрили меморіальний музей. У приміщенні все лишилося незмінним: тут панує самобутня атмосфера, у якій творив Федір Манайло.

«Митець вів аскетичний спосіб життя, а любов до людей, а власне любов добра в людині, була сильнішою за будь-які матеріальні блага» – зауважує завідувачка музею Вікторія Манайло-Приходько.

Про життєвий та творчий шлях художника, про новаторські втілення у мистецтві, які нерідко критикувала радянська влада, про дружбу митця із кінорежисером Сергієм Параджановим і, власне, про творчість Манайла – найяскравішу сторінку українського мистецтва ХХ століття – як ніхто інший, щиро та душевно розповідає онука митця Вікторія Манайло-Приходько.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Спецтема
Новини дня