У Китаї виявили стародавню виноробню, якій понад 700 років
Великий винний завод, що належить до пізнього періоду династії Мін (1368-1644 рр.) і раннього періоду династії Цин (1644-1911 рр.) був розкопаний у провінції Хебей на північ від Китаю.
Про це повідомляє Сіньхуа.
У провінційному інституті культурної спадщини та археології заявили, що посудини для виготовлення вина були знайдені у березні поточного року на місці одного зі знесених житлових комплексів у районі Таочен міста Хеншуй вищезгаданої провінції.
На місці руїн площею приблизно 3 тис. км були виявлені майданчики для ферментації та висушування, підземні дистиляційні печі, а також велика кількість реліквій, включно з виробами з кераміки, металу, скла та мушлі.
За словами вчених, руїни виноробні датуються пізнім періодом династії Мін та раннім періодом династії Цін до 1950-х років. Це також єдині руїни винного заводу після династії Юань (1271-1368), розкопані в Північному Китаї.
Зазначається, що конфігурація, структура та масштаб цих руїн є великою рідкістю для країни, що надає високої цінності історичним та культурним дослідженням.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися