В Аугсбурзі виявили неперевершені римські археологічні знахідки

В Аугсбурзі виявили неперевершені римські археологічні знахідки

10:09 Червень 14, 2021

Історія 2146 2 хвилини

Magyar

В одному з найстаріших міст Німеччини, Аугсбурзі, археологи виявили понад 400 кг знахідок римського періоду. Це найзначніше відкриття, пов’язане з артефактами давніх римлян за понад сто років.

Як заявив міський археолог Себастьян Гайрхос, під час розкопок на місці колишнього заводу автозапчастин було виявлено 800 монет, зброю, інструменти та ювелірні вироби.

Ці знахідки підтверджують, що військовий табір, розкопаний в Аугсбурзі, є найстарішим римським поселенням у Баварії. На основі виявлених монет та фрагментів кераміки було з’ясовано, що табір побудований у VIII–V ст. до н.е.

Завод автозапчастин тривалий час був закритий, тепер у цьому районі проводяться розкопки, оскільки там зводять житлові будинки. На щастя, велика кількість знахідок обіцяє розкрити багато нової інформації про римську епоху, зазначив аугсбурзький археолог.

Джерело:  (hvg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня