Археологи вважають, що знайшли стародавнє місто, про яке писав Гомер

Археологи вважають, що знайшли стародавнє місто, про яке писав Гомер

10:42 Грудень 4, 2021

Історія 625 2 хвилини

Magyar

Група археологів знайшла руїни стародавнього міста недалеко від порту Агіокампос у Греції, біля підніжжя гори Мавровуні. Вони вважають, що це місто Мелібойя, яке описував давньогрецький поет-оповідач Гомер у «Іліаді».

Грецькі археологи вважають, що знайшли стародавнє місто Мелібойя, – повідомило в п’ятницю міністерство культури Греції.

Гомер розповідав про це місто в «Іліаді»

Місто згадується Гомером в «Іліаді», жителі Мелібойя, згідно з епосом, брали участь у Троянській війні. Досі ніхто точно не знав, де могло бути розташоване це місце. За останні роки було багато невдалих розкопок – намагалися знайти це давньогрецьке місто.

Археологи провели розкопки поблизу улюбленого туристами портового міста Агіокампос у центральній Греції протягом останніх місяців і розкопали фундамент акрополя, тобто давньогрецької цитаделі.

Під час роботи були знайдені фрагменти скульптури та кераміки. На одному з керамічних виробів було вигравірувано слово Мелібойя, – повідомило міністерство. Розкопки продовжать навесні 2022 року і наразі повинні бути припинені через несприятливі погодні умови.

Джерело:  (origo.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня