Знайдено докази щодо існування низькорослих темношкірих «ельфів -пігмеїв» на Тайвані

Знайдено докази щодо існування низькорослих темношкірих «ельфів -пігмеїв» на Тайвані

08:30 Жовтень 23, 2022

Історія 2708 3 хвилини

Magyar

Тайванці століттями згадували про групу низькорослих темношкірих людей, також відому як пігмеї. Зараз дослідники довели, що ці люди дійсно існували.

Як пише South China Morning Post (SCMP), нещодавно група археологів знайшла докази існування тайванських негріто (або, як їх ще називають, пігмеїв). Австралійські археологи спільно зі своїми японськими та тайванськими колегами провели розкопки в печері Сяома, яка розташована у східній частині острова. Там фахівці виявили череп і частину скелета низькорослої темношкірої людини. Вік останків становить майже шість тисяч років. Вони належать жінці, ДНК якої значно відрізняється від нинішніх мешканців острова.

Археологи виявили поховання дорослої жінки, яка належала до популяції мисливців-збирачів та жила близько шести тисяч років тому. Вони звернули увагу на невисокий зріст жінки, який, за розрахунками, становив близько 139 сантиметрів, а також розміри черепа, який притаманний андаманцям, негритосам та народам сан. Вчені припустили, що, можливо, австронезійські легенди про «маленьких темношкірих людей» пов’язані з нащадками цієї корінної популяції острова. Про це повідомляється у статті, опублікованій у журналі World Archaeology.

Дослідники припускають, що після появи на Тайвані близько 4800-4500 років тому землеробського населення корінні мисливці-збирачі, включаючи популяцію жінки з печер Сяома, ймовірно, опинилися у меншості. Після чого їх могли витіснити з більш придатних для життєдіяльності земель, наприклад, у гірську місцевість, яка не становила цінності для хліборобів. На закінчення дослідники зробили припущення, що, можливо, традиційні австронезійські легенди про «маленьких темношкірих людей», які колись жили на Тайвані, пов’язані з нащадками корінних мисливців-збирачів.

За словами Хун Сяо-чуня, археолога з Австралійського національного університету, багато людей чуло легенди про маленьких темношкірих людей у ​​східному Тайвані, але ці історії були незрозумілими і зазвичай розглядалися як вигадки. Однак кістки, які дослідили, однозначно доводять, що ці люди дійсно існували.

Джерело:  (hvg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня