У Франції у дворі готелю виявили залишки середньовічного замку

У Франції у дворі готелю виявили залишки середньовічного замку

13:31 Квітень 2, 2024

Історія 1279 2 хвилини

Magyar

Замок був три- або чотириповерховий, частина його сходів збереглася в доволі гарному стані.

Залишки середньовічного замку Ванн на північному заході Франції були виявлені на території Шато Лагорс, садиби ХVІІІ століття, яка зараз функціонує як готель. Руїни знайшли співробітники Інституту археологічних досліджень (Inrap). У рамках першого етапу розкопок науковці обстежили подвір’я садиби.

Зокрема було розкопано два рівні захисної стіни замку та рів, що знаходиться на чотири метри нижче рівня вулиці. Фортецю побудував близько 1380 року Жан IV, який з 1375-го був герцогом Бретані та графом Монфор. Замок, відомий як Château de l’Hermine, був потрібний для зміцнення влади герцога в герцогстві та місті Ванн.

За словами археологів, знайдені руїни вказують на те, що споруда мала три-чотири поверхи, частина її сходів збереглася в доволі гарному стані. Спеціалісти виявили в цьому місці оброблене каміння, дренажні труби, а також сліди життя замку в XV–XVI століттях (монети, ножі, кахлі, дерев’яні миски, кухонне приладдя, ювелірні вироби).

Завдяки сприятливим ґрунтовим умовам збереглися й такі предмети, як шматки одягу, пряжки від взуття, шпильки, каблучки, навісний замок. Фахівці виявили також руїни млина, який був з’єднаний із житловою частиною. Він працював за рахунок води, що текла каналом. Крім того, були знайдені залишки мосту, який з’єднував замок із містом, тобто загалом ідеться про надзвичайно захопливе відкриття.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня