У Марокко знайшли стародавнє римське місто II століття
Марокканські археологи оголосили, що вони знайшли стародавнє місто римської доби в марокканській столиці Рабат, яке датується другим століттям.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє агенція Xinhua.
Марокканські археологи оголосили у п’ятницю, що вони виявили стародавнє місто римської доби у столиці Марокко Рабаті.
Зазначається, що знайдене поселення датується II століттям.
Нещодавно розкопаний археологічний об’єкт розташований поблизу відомого місця Челла, середньовічного укріпленого мусульманського некрополя та туристичної пам’ятки в Рабаті.
Нова ділянка, що містить портову зону, велику громадську лазню та цвинтар, надасть уявлення про життя людей у стародавньому Марокко приблизно 1800 років тому, сказав марокканський археолог Абдельазіз Ель-Хаярі на брифінгу на місці події.
Знайдена громадська лазня займає площу близько 2000 квадратних метрів, що робить її однією з найбільших громадських лазень у стародавньому Марокко. Також археологи знайшли безголову мармурову статую римської доби.
Згідно з заявою, опублікованою марокканським Міністерством молоді, культури та комунікацій, проєкт археологічних досліджень, включаючи розкопки та археологічні дослідження, був розпочатий у квітні та здійснений Національним інститутом археологічних наук та спадщини.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися