Поблизу італійського Трієста археологи знайшли сім скам’янілостей динозаврів

Поблизу італійського Трієста археологи знайшли сім скам’янілостей динозаврів

09:26 Грудень 7, 2021

Історія 634 2 хвилини

Magyar

Останки динозаврів були проаналізовані міжнародною дослідницькою групою під керівництвом Федеріко Фанті, спеціаліста з Університету Болоньї. Одна зі знахідок належить практично повністю збереженій особині. Усі тварини належать до виду Tethyshadros insularis.

Ця травоїдна тварина, яка виростала майже до п’яти метрів у довжину та жила на Землі близько 80 мільйонів років тому. Перший виявлений екземпляр був ідентифікований 30 років тому, і дослідники назвали його Антоніо.

Ще 30 років тому особлива знахідка з району Вілладжіо-дель-Пескаторе, поблизу Трієста, найважливішого палеонтологічного місця Італії, виявилася майже ідеально збереженим зразком Tethyshadros insularis. Однак це була єдина знахідка, як і всі інші знайдені в країні. Вперше ми виявили подібне місце, де натрапили на кілька екземплярів. Ми досліджували знайдені залишки, проаналізували та порівнювали їх, – заявила Фанті.

Майже повністю неушкоджений екземпляр із колишнього вапнякового кар’єру палеонтологи назвали Бруно. При порівнянні його з останками Антоніо було виявлено, що раніше знайдені скам’янілості належали молодшій особині.

На місці були знайдені не тільки динозаври, вчені виявили скам’янілості риб, крокодилів, морських рептилій та дрібних ракоподібних.

Багато знахідок було представлено на виставці в Музеї природної історії Трієста.

Джерело:  (hvg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня