На дні Південно-Китайського моря знайшли кораблі часів династії Мін

На дні Південно-Китайського моря знайшли кораблі часів династії Мін

18:44 Травень 28, 2023

Історія 922 2 хвилини

Magyar

Залишки кораблів часів династії Мін виявили на глибині 1500 м біля берегів Китаю. На суднах та поруч із ними було знайдено багато інших артефактів.

Підводний човен виявив два уламки на дні Південно-Китайського моря наприкінці минулого року. Тепер дослідники сортують артефакти часів династії Мін. Усередині та навколо кораблів також виявили багато древніх реліквій.

За даними Національного управління культурної спадщини Китаю (NCHA), у цьому місці знаходяться сотні тисяч порцелянових урн, а також оброблена деревина. За словами одного з експертів, дерев’яні матеріали, імовірно, походять із Південно-Східної Азії й були призначені для будівництва споруд, подібних до палацу імператора.

Кораблі належали династії Мін (1368–1644). Перший уламок датується часом правління імператора Чженде (1506–1521), другий – імператора Хунчжи (1488–1505).

Уламки лежать на морському дні на відстані 20 км один від одного. NCHA встановило, що вони рухалися в різних напрямках уздовж Морського шовкового шляху.

Знахідки можуть дати більш детальне уявлення про цей маршрут, який є менш відомим, ніж сухопутний Шовковий шлях.

Влада дозволила проводити подальші дослідження на двох ділянках до квітня 2024 року.

index.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня