Під час будівництва аеропорту в Мексиці знайшли стародавнє яйце фламінго

Під час будівництва аеропорту в Мексиці знайшли стародавнє яйце фламінго

19:27 Серпень 7, 2023

Історія 1859 2 хвилини

Magyar

На будівельному майданчику нового аеропорту в Мексиці було виявлено яйце стародавнього фламінго віком від 8000 до 12 000 років.

Чудово збережене яйце плейстоценового періоду є неймовірно рідкісним. За даними мексиканського Інституту спадщини INAH, це перше відкриття такого роду в сімействі фламінго в Америці і лише друге у світі.

Геологічна епоха плейстоцену, найновіший льодовиковий період, почалася 2,6 мільйона років тому і закінчилася приблизно 11 700 років тому.

Залишки яйця фламінго були знайдені на глибині 31 сантиметра серед глини та сланців під час будівництва нового аеропорту.

За словами мексиканських вчених, скам’янілість яйця свідчить про те, що в цій місцевості було мілке озеро між 8000 і 33 000 років тому, і що ці фламінго колись були розповсюджені в центральній Мексиці.

Сучасні американські фламінго, відомі своїм яскраво-рожевим пір’ям, зустрічаються в основному в Південній Америці, Карибському басейні, на півострові Юкатан і на південно-східному узбережжі Сполучених Штатів.

Джерело: Reuters

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня