Археологи виявили неушкоджений некрополь у центральній Італії

Археологи виявили неушкоджений некрополь у центральній Італії

10:39 Січень 11, 2024

Історія 1922 2 хвилини

Magyar

У некрополі Такінія виявили гробниці, пов’язані з римськими елітами, повідомляє Heritage Daily.

Тарквінія – це два етруські (Тарчуна) і римські (Тарквіній) міста в районі Вітербо в центральній Італії. За часів Римської імперії муніципалітет став важливим торговим центром для експорту вина і коралів по всій Римській республіці, повідомляє National Geographic.

Як пише видання, під час нещодавніх розкопок археологи виявили понад 67 скелетів, датованих 2-4 століттями нашої ери.

На думку археологів, некрополь був місцем поховання місцевої римської еліти, про що свідчить віднайдення кількох видатних поховальних об’єктів. Більшість гробниць, видно, була зроблена для сімей і вони зберігають останки кількох осіб.

У багатьох похованнях знайдено золоті прикраси та вишукане шкіряне взуття, а оздоблення гробниць нагадує архітектурний стиль тогочасного житла. Місця останнього спочинку, ймовірно, мали імітувати домівки померлих.

У розкопках були знайдені срібні персні, прикрашені бурштином і вигравіруваними ініціалами, амулети з дорогоцінним камінням, численні теракоти, різні римські монети, полірований скляний посуд і навіть зберігся текстиль, йдеться в статті.

Археологи кажуть, що це місце залишалося невідомим протягом століть, тому знахідки перебувають у хорошому стані. Така обставина пов’язана з тим, що виходи вапняку роблять цю територію непридатною для сільського господарства.

Джерело: hirado.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня